بازدید سردار سرتیپ پاسدار علی اصغر نوروزی از قطارهای فدک و کترینگ

سردار سرتیپ پاسدار علی اصغر نوروزی و سردار سرتیپ دوم پاسدار علی آذین جانشین ایشان به همراه تنی چند از فرماندهان این معاونت از مراحل تولید قطارهای فدک واقع در کارخانجات تهران و همچنین کترینگ ایرانی – اتریشی دونا بازدید به عمل آوردند. ایشان ابتدا در محل کارخانه ساخت واگنهای 5 ستاره فدک طی بازدید از سالنهای مونتاژ، ساخت بوژی، اسکلت بندی و رنگ که مجموعا 300 نفر در آن مشغول به کار بودند در جریان جزییات خط تولید این قطار قرار گرفتند. از ابتدای سال 1394 تا کنون جمعا 7 رام قطار (56 واگن) در عالی ترین سطح کیفی در این کارخانه ساخته و تحویل شده است. تمامی واگنهای تولیدی این کارخانه به تایید معتبرترین مرکز تست و استاندارسازی ناوگان ریلی اروپا (شرکت پروز سوییس) رسیده است. در ادامه، ایشان با حضور در محل کترینگ ایرانی - اتریشی دونا، که با جذب 12 میلیون یورو سرمایه گذاری خارجی راه اندازی شده است، با نحوه آماده سازی، پخت و ارسال غذاهای مورد استفاده در قطارهای 5 ستاره فدک آشنا شدند. در فاز نخست این کترینگ که در محل ایستگاه مرکزی راه آهن احداث شده است، 120 مدیر، سرآشپز، آشپز و کارگر ایرانی و 2 نفر ناظر فنی اتریشی مشغول به کار هستند.

برای دیدن تصاویر بیشتر اینجا را کلیک کنید

انتخاب مدیر عامل ریل پرداز سیستم به عنوان مدیر برتر ریلی

با انتخاب مدیر عامل ریل پرداز سیستم به عنوان مدیر برتر ریلی در حوزه تعمیر و بازسازی ناوگان حمل و نقل ریلی در اجلاس مشترک توسعه کیفیت حمل و نقل ، ساختمان و راه و شهرسازی افتخاری دیگر برای شرکت ریل پرداز سیستم رقم خورد.

مراسم بهره برداری از پروژه قطار فدک

در راستای هدف توسعه خدمات مسافری ، افزایش ظرفیت و ارتقای کیفیت ناوگان ریلی کشور پروژه فدک در 29 آذر 1394 توسط جناب اقای آخوندی وزیر محترم راه و شهرسازی و جناب آقای رضایی مدیرعامل موسسه مالی و اعتباری کوثر و جناب آقای آقایی مدیر عامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران افتتاح شد. از امروز به طور رسمی یک رام از قطار 5 ستاره فدک شرکت ریل پرداز سیستم به ناوگان ریلی کشور اضافه شده و شروع به خدمت رسانی به مسافرین گرامی خواهد کرد.

گشایش سومین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی

سومین نمایشگاه بین المللی صنعت حمل و نقل ریلی و صنایع و خدمات وابسته با حضور وزیر راه و شهرسازی و وزیر صنعت، معدن و تجارت و با شرکت سازمان ها، نهادها و ده ها شرکت داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران اغاز شد. در سومین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی و صنایع وخدمات وابسته، انواع صنایع و خدمات مختلف ریلی بخش مسافری درون شهری، برون شهری و بخش باری، انواع واگن ها، واگن های نیرومحرکه، واگن مولد، واگن مانوری، لوکوموتیو برقی و دیزلی، قطعات مصرفی واگن های اتوبوسی، واگن های باری، خدمات شرکت های حمل و نقل ریلی، شرکت های ارائه دهنده خدمات پس از فروش، خدمات تعمیر و نگهداری و خدمات بیمه ای به نمایش گذاشته شده است.

دهمین نمایشگاه و کنفرانس بین المللی ریلی خاورمیانه در دبی

شرکت ریل پرداز سیستم در راستای افق چشم انداز تبدیل به برندی ممتاز و پیشرو در صنعت ریلی در سطح منطقه و خاورمیانه در 18 و 19 اسفند ماه 1394 در دهمین نمایشگاه و کنفرانس بین المللی ریلی خاورمیانه شرکت کرده است تا با ارائه محصولات خود در زمینه ی تعمیرات و نگهداری ، تولید و نوسازی ناوگان ریلی از بازدید کنندگان و شرکت های بین المللی و داخلی جهت حضور در غرفه این شرکت و همکاری های آتی دعوت به عمل می آورد.

برگزاری هفدهمین همایش بین المللی حمل و نقل ریلی ایران

شرکت ریل پرداز سیستم در راستای اهداف خود و چشم انداز تبدیل به قطب ارائه دهنده خدمات طراحی و مهندسی در صنعت ریلی کشور در آبان ماه 1394 به مدت دو روز در هفدهمین همایش حمل و نقل ریلی کشور شرکت می کند تا مشتریان و بازدید کنندگان گرامی را با توانمندی ها و امکانات خود در عرصه داخلی و خارجی آشنا نماید. حضور شما عزیزان در غرفه شرکت ریل پرداز سیستم باعث افتخار ماست.