اهداف ما

ریل پرداز سیستم مجموعه‌ای است دانش محور، که در سایه اعتماد به جوانان این مرز و بوم و نیروی کار متعهد و سخت کوش، تلاش می‌نماید خدمات فنی و مهندسی حوزه حمل و نقل ریلی را با برترین کیفیت به مشتریان خود ارائه نماید. کلیه امور در این سازمان بر پایه نظم، برنامه ریزی و کار گروهی و بر اساس آخرین اطلاعات و دستاوردهای فنی و مهندسی روز دنیا صورت می‌ پذیرد. فرآیند گرایی و تفکرسیستمی در سایه شایسته سالاری و رعایت احترام و ارتباط صمیمانه کاری جزء لاینفک استراتژی‌ها و اهداف کلان سازمان می‌باشد. شرکت ریل پرداز سیستم باور دارد تحقق اهداف و استراتژی‌های سازمان تنها با ارتقاء سطح رضایتمندی سهامداران ، شرکای استراتژیک و ایجاد منافع سودمند متقابل با کلیه ذی‌نفعان ، تحقق خواهد یافت. پرسنل شاغل در این مجموعه، خود را متعهد به ارزش های سازمانی دانسته و حداکثر تلاش خود را جهت تحقق کامل اهداف و برنامه‌های سازمان به‌کار خواهند برد.

پیشینه

 • تاسیس

  شرکت ریل پرداز سیستم در سال 1382 به عنوان یک شرکت ارائه دهنده خدمات فنی و مهندسی در حوزه ریلی تاسیس گردید. با افزایش فعالیت و پروژه های سازمان واحد مهندسی به طور کامل شکل گرفت و در حوزه های طراحی و مهندسی ناوگان ریلی فعالیت نمود.

 • شروع فعالیت

  در این سال پروژه های مهمی در حوزه مهندسی انجام گردید از آن جمله می توان به طراحی اولین فرهنگ واژگان تخصصی ریلی (فارسی ـ انگلیسی) و ترجمه کامل فیش های UIC اشاره نمود.

 • طراحی و ساخت

  در این سال پروژه طراحی سیستم تست بدنه واگن های مترو بر اساس استاندارد GRIS انجام شد همچنین مجموعه تست های تایپ و روتین برای تولید لوکوموتیو های زیمنس در ایران طراحی و پیاده سازی گردید.

 • آغاز پروژه نگین

  فعالیت های شرکت از حوزه طراحی و مهندسی به حوزه خرید و اجرای پرونده های EPS توسعه یافت و با طراحی داخلی واگن های مسافری پرونده نگین در سه فاز عملا آغاز به کار کرد.

 • خدمت رسانی به مسافران

  تعداد 50 دستگاه واگن مسافری دانمارکی بازسازی و نوسازی گردید و با برند رویال به صورت قطارهای 4 تخته لوکس مسافری خدمت رسانی به مسافران را آغاز نمود.

 • تجهیز کارخانجات

  همزمان در حوزه واگن های باری پروژه تجهیز کارخانجات اصفهان جهت انجام تعمیرات اساسی واگن های باری تکمیل و طراحی مکانیزم درهای تخلیه واگن های باری برای شرکت ریل پرداز سیر نیز انجام گردید.

 • تعمیرات ناوگان

  در سال 92 بیش از 350 واگن لبه بلند در کارخانجات تعمیر ناوگان اصفهان تعمیرات اساسی گردید.

 • طراحی قطار های فدک

  در سال گذشته کارخانجات نوسازی تبدیل و تولید واگن های مسافری در کنار صنایع شهید کلاهدوز تجهیز گردید و مقدمات انجام پروژه نوسازی قطار های فدک طراحی شد. همچنین در حوزه باری سازه تخلیه واگن های باری برای اولین بار در کشور توسط شرکت ریل پرداز سیستم طراحی و پیاده سازی شد.

 • توسعه حوزه های کسب و کار

  سال جاری شرکت ، حوزه خدمات خود را به کلیه فعالیت های طراحی ، خرید و اجرای تعمیرات اساسی ، ویژه ، جاری و سالیانه واگن های مسافری و باری توسعه داد و در حال حاضر تامین مالی پروژه ها ، مشارکت و سرمایه گذاری با شرکت های معتبر خارجی و خرید لوکوموتیو برای هلدینگ ریل پرداز در دستور کار شرکت ریل پرداز سیستم قرار دارد.ماموریت ها

ارائه خدمات طراحی مهندسی، تامین قطعات و اجرای پروژه های ساخت، بازسازی، نگهداری و تعمیرات در صنعت ریلی در راستای ارزش افزایی و حفظ حقوق سهامداران، شرکای استراتژیک و سایر ذی نفعان، و ارتقا تکنولوژی و دانش روز صنعت ریلی کشور با نوآوری و مدیریت بر استعدادها و سرمایه های انسانی وتاکید بر مسئولیت های اجتماعی

چشم انداز

تبدیل شدن به قطب ارائه دهنده خدمات طراحی مهندسی، تامین و اجرا در صنعت ریلی کشور برندی ممتاز و پیشرو در این صنعت .عزم شركت ريل پرداز به پيشتازی در صنعت حمل و نقل ريلی در آينه برنامه‌های توسعه شركت در سال 1392 و 1393 نظير تكميل زنجيره حمل و نقل تركيبی و پيوستن به اتحاديه‌های بين‌المللی قابل مشاهده است.چارت سازمانی


نمودار منابع انسانی